Vína z Moldavska
Váš košík
 
Pokud požadujete doručení službou DPD, je možné objednávat pouze plné kartony po 12 ks. Přidejte, prosím, ještě 12 ks pro celý karton. Při osobním odběru toto omezení neplatí.
Objednané zboží je službou DPD expedováno jednou týdně.

Benefity a informace

1. Osobní odběr v Olomouci

Naše vína si můžete objednat a odebrat osobně na výdejním místě v Olomouci. Má to dvě výhody, odběr je vždy zdarma a navíc si můžete objednat jakékoliv množství, i třeba jedinou láhev. A to se vyplatí, ne? :-)

Odběrní místo je:

 

2. Podporujeme, sponzorujeme

Dětský klíč Šumperk o.p.s.

Nezisková organizace Dětský klíč www.detskyklic.cz poskytuje sociální služby, které směřují ke zlepšení péče o handicapované děti a mládež s poruchami autistického spektra, k podpoře jejich rodin a k hledání možností jejich začlenění do společenského života. Projekty společnosti jsou zaměřeny na zajišťování a poskytování služeb osobní asistence, odlehčovacích služeb a sociální rehabilitace. Klienti organizace jsou ve věku od 3 do 64 let.

Věřím, že mnoho z Vás je ochotno věnovat finanční prostředky v rámci charity, nejste však ochotni tyto peníze dát do netransparentních, mnoho-projektových nadací, kdy netušíte, kam vámi věnované prostředky putují. Zde máte možnost pomoci konkrétní organizaci buďto formou peněžního daru a nebo nákupem výrobků, jejichž seznam se obměňuje. Jsou to například hrníčky a trička s potiskem kresbami autistických dětí, sušená jablka v sáčcích, atd. Tyto výrobky si je možné buďto koupit přímo v Šumperku nebo jsou schopni je poslat vám na dobírku.

Veškeré informace Vám předáme na e-mailu info@sollus-sro.cz

3. Reklamní víno

CHCETE ODMĚNIT SVÉ ZAMĚSTNANCE?
CHCETE OBDAROVAT SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY PĚKNÝM DÁRKEM?
PAK MŮŽETE VYUŽÍT NABÍDKY NAŠICH VÍN!

Vážení obchodní partneři, přátelé,
přijměte, prosím, naši nabídku vín jako cenově velmi dostupný, přitom netradiční a příjemný dárek pro své blízké, přátele, obchodní partnery nebo zaměstnance.
Jsme připraveni Vám vína označit logem Vaší společnosti a umožnit tak odečtení ceny vín od základu daně a také odpočet DPH. Samozřejmostí je uvedení textu „Víno je určeno jako reklamní předmět, láhve jsou označeny logem firmy.“ do faktury.
V případě větších odběrů v řádu více kartonů od nás obdržíte výhodnější ceny. V tom případě, mne prosím kontaktujte na níže uvedeném e-mailu nebo telefonicky.

Objednávejte na:

info@sollus-sro.cz nebo telefonu +420 585 436 610.

Těšíme se na vaše objednávky, případně dotazy.

4. Sdělení pro spotřebitele

Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

Kontaktujte nás
telefon
+420 585 436 610
facebook

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.

2020 © Sollus s.r.o | Web: Winternet s.r.o.